W naszej ofercie znajdą Państwo rolowane bramy garażowe firmy KRISPOL. Poniżej prezentujemy kilka charakterystycznych cech, które sprawiają, że bramy rolowane tego producenta są naprawdę warte zainteresowania.

 

FUNKCJONALNOŚĆ

WIELE ZASTOSOWAŃ
Rolowane bramy garażowe to doskonałe rozwiązanie w przypadku nietypowych garaży i pomieszczeń gospodarczych. Sprawdzą się nawet w najbardziej niestandardowych warunkach zabudowy, na przykład tam, gdzie instalacje zajmują miejsce pod sufitem.
SZCZEGÓLNE WYMAGANIA
Czasami brama musi spełniać dodatkowe wymagania. W przypadku garaży podziemnych doskonałym rozwiązaniem są bramy rolowane z otworami wentylacyjnymi. Oferujemy też profile aluminiowe z przeszkleniami, umożliwiające doświetlenie garażu.
NIETYPOWE WYMIARY
Nasze możliwości technologiczne pozwalają na produkcję bram rolowanych o wysokości ponad 3 m oraz szerokości nawet do 4,5 m.

 

 

KOMFORT

WYGODA W STANDARDZIE
Standardowym wyposażeniem naszych bram rolowanych jest napęd elektryczny z możliwością sterowania radiowego. Znajdziesz u nas także całą gamę wyposażenia dodatkowego: centrale sterujące, nadajniki, zabezpieczenia krawędziowe, klawiatury kodowe i fotokomórki.
WIĘCEJ MIEJSCA
Pancerz bramy rolowanej jest zwijany na wał nawojowy, ukryty w skrzynce obudowy lub wewnątrz pomieszczenia. To oszczędność miejsca, która zapewnia swobodę parkowania i wygodę codziennego korzystania z garażu. Zwinięta brama nie zajmuje też miejsca pod stropem. Nie będziesz musiał brać pod uwagę bramy przy projektowaniu oświetlenia, czy konstrukcji dachu.
HAMULEC BEZPIECZEŃSTWA
We wszystkich naszych bramach rolowanych montujemy hamulec bezpieczeństwa, który chroni przed niekontrolowanym opadnięciem pancerza bramy. 

 

ESTETYKA

OBUDOWA
Obudowę bram rolowanych – prowadnice, dolną listwę i skrzynkę – możemy wykonać w jednym z ponad 200 kolorów RAL.
PANCERZE
Oferujemy pancerze bram rolowanych w kilkunastu kolorach i ponad 40 okleinach drewnopodobnych. Bez trudu dopasujesz wygląd rolet do charakteru i koloru elewacji domu.
DOPASOWANE DRZWI BOCZNE
Czasami garaż, to nie tylko miejsce, w którym parkujesz samochód. Doskonale sprawdzą się w takiej sytuacji drzwi boczne. Umożliwiają dostęp do garażu bez unoszenia bramy, a jednocześnie nie zakłócają estetyki całej elewacji. Możemy wykonać drzwi boczne z wypełnieniem, identycznym z pancerzem bramy.

Szczegółowe informacje na temat bram KRISPOL w katalogu producenta.

POBIERZ KATALOG